BAHADIROĞLU ULUS. NAKLİYAT İNŞ.TURZ.PETR.ÜR.GIDA.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2004 Yılında Osman Yıldıran tarafından Ankara da kurulan bahadıroğlu uluslararası Nakliyat , müşterilerinin tedarikçilerinden başlayıp, müşterilerinin müşterilerine kadar devam eden süreci tek elden yönetmektedir.

Başta Avrupa ve Asya olmak üzere tüm Dünya’ya transfer gerçekleştiren Bahadıroğlu Uluslararası Nakliyat kara, hava, deniz yollarını kullanarak kısa zamanda üstün kalite sunarken, aynı zamanda koşulsuz ’Müşteri Memnuniyeti’ ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her anda yanınızda olmak üzere kurulan bir kuruluştur.

 

Bahadıroğlu Uluslararası Nakliyat; müşteri memnuniyetini ön planda tutan idari personeli, uzman sürücü kadrosu, ADR teçhizatlı EURO 5 normlarında araç parkı ile güvenilir, hızlı ve modern hizmet anlayışı sunmaktadır. Günün 24 saatinde uydu takip sistemi ile izlenebilen araçlarıyla, yükünüzü nakliyesinin her aşamasında izleme imkanı sunar.

Yurt içi -Yurt dışı özmal Tenteli- Tenteli Mega -Tenteli Optima araçlarımız ile Türkiye içerisinde her türlü noktaya taşımacılık hizmeti verdiğimiz gibi; anlaşmalı tedarikçilerimiz ile İtalya başta olmak üzere Azerbaycan ülkesine haftalık tarifeli seferlerle kara yolu taşımacılığı hizmeti sunan Bahadıroğlu Uluslararası Nakliyat, dilerseniz komple/ parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır.

Tedarik zincirinin en son halkası olan sevkiyata hazır hale gelen malın müşteri ya da son kullanıcı adresine yükünüzün açık veya konteyner eşliğinde ulaştırılması da firmamızca aynı özen ve kalite prensipleri dahilinde gerçekleştirilmektedir. Ankara dahilinde ve Türkiye genelindeki tüm noktalara hızlı ve güvence altında teslimat organizasyonu gerçekleştirilirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik ön planda tutulmaktadır.
Adresten alım, depo teslimi, müşterilerimizin parsiyel taşımacılığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen araçları ile servis sağlamaktadır.

İthalat taşımaları – komple / parsiyel,
İhracat taşımaları – komple / parsiyel,
Proje taşımaları,
Yükleme, boşaltma, bağlama ve sabitleme hizmetleri,
Yükleme, tahliye nezaret ve gözetim hizmetleri.