İvedik O.S.B. Melih Gökçek Bulvarı No:35/46 Yenimahalle 06374 Ankara
Hakkımızda

Bahadıroğlu Uluslarası Nakliyat Ltd.Şti.

Referanslar
Bahadıroğlu Ulus. Nakliyat İnş.Turz.Petr.Ür.Gıda.San.Tic.Ltd.Şti.
 
2004 yılında Ankara’da OSMAN YILDIRAN tarafından Limited şirketi olarak kurulan
Bahadıroğlu Uluslarası Nakliyat Ltd.Şti.  2004 yılından bu yana kurumsal alt yapısını tamamlayarak ithalat-ihracat uluslararsı taşımacılık alanında faaliyet göstermektedir.
 
Kurumsal yönetime ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren, kurumsallaşmanın dünya ticaretindeki önemini dikkate almaktadır.
 
Başta Avrupa ve Asya olmak üzere tüm Dünya’ya transfer gerçekleştiren Bahadıroğlu Uluslararası Nakliyat kara, hava, deniz yollarını kullanarak kısa zamanda üstün kalite sunarken, aynı zamanda koşulsuz ’Müşteri Memnuniyeti’ ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her anda yanınızda olmak üzere kurulan bir kuruluştur.
 
 
Bahadıroğlu Uluslararası Nakliyat; müşteri memnuniyetini ön planda tutan idari personeli, uzman sürücü kadrosu, ADR teçhizatlı EURO 5 normlarında araç parkı ile güvenilir, hızlı ve modern hizmet anlayışı sunmaktadır. Günün 24 saatinde uydu takip sistemi ile izlenebilen araçlarıyla, yükünüzü nakliyesinin her aşamasında izleme imkanı sunar.
 
Yurt içi -Yurt dışı özmal Tenteli- Tenteli Mega -Tenteli Optima araçlarımız ile Türkiye içerisinde her türlü noktaya taşımacılık hizmeti verdiğimiz gibi; anlaşmalı tedarikçilerimiz ile İtalya başta olmak üzere Azerbaycan ülkesine haftalık tarifeli seferlerle kara yolu taşımacılığı hizmeti sunan Bahadıroğlu Uluslararası Nakliyat, dilerseniz komple/ parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır.
 
Tedarik zincirinin en son halkası olan sevkiyata hazır hale gelen malın müşteri ya da son kullanıcı adresine yükünüzün açık veya konteyner eşliğinde ulaştırılması da firmamızca aynı özen ve kalite prensipleri dahilinde gerçekleştirilmektedir. Ankara dahilinde ve Türkiye genelindeki tüm noktalara hızlı ve güvence altında teslimat organizasyonu gerçekleştirilirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik ön planda tutulmaktadır.
Adresten alım, depo teslimi, müşterilerimizin parsiyel taşımacılığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen araçları ile servis sağlamaktadır.
 
İthalat taşımaları – komple / parsiyel,
İhracat taşımaları – komple / parsiyel,
Proje taşımaları,
Yükleme, boşaltma, bağlama ve sabitleme hizmetleri,
Yükleme, tahliye nezaret ve gözetim hizmetleri

 

 

Misyonumuz

Yerel ve küresel müşterilerimize, yaratıcı ve yenilikçi anlayış ile hızlı, güvenilir, sürekli, ekonomik çözümler sunarak, fark yaratmalarını sağlamak.

 

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, değerlerine ve vizyonuna inanan profesyonelleri ile hizmet alanlarımızda standart belirleyen, sosyal sorumluluk ve çevre konularında iş çevresine örnek olan, rekabet üstünlüğü yaratan çözümleri ile tercih edilen lojistik firması olmaya devam etmek